Trap Atışları’nda Nefesler Tutuldu

Trap Atışları’nda Nefesler Tutuldu

    Belediyemiz tarafından gerçekleşen 44.Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen yarışmalar nefes kesmeye devam ediyor.

    25 Temmuz tarihinde düzenlenen yarışmalardan sonuncusu ise Trap Atışları oldu.Gerze Avcılar Kulübü ve Belediyemiz tarafından ortaklaşa gerçekleşen yarışma ilçemiz Kargaşa Mevkii’nde gerçekleşirken yarışmaya 24 Avcı katıldı.

    Avcılar Kulübü Başkanı Hüseyin KÜTÜK yenilenen yönetimiyle birlikte büyük oranda değişim sağlarken bunun en belirgin örneği ise otomatik Trap Makinesi oldu.Atıcılar tarafından takdirle karşılanan bu yeniliklerin devamında ise avcılar kıyasıya mücadele verdi.İlk olarak 5’er atış yapan atıcılardan ikisi birincilik için mücadeleye devam ederken, 5’de 4 yapan diğer atıcılar da üçüncülük için tüfeklerini doldurdular.

    Oldukça eğlenceli geçen yarışmanın sonunda Eser ÇÖMLEKÇİ bütün atışlarda tam isabet sağlayarak birinci olurken, Sabri BABUT ikinci, Gökhan BELOVACIKLI ise üçüncü oldu.Katılımcılar yarışmanın sonunda Festival anısına hatıra fotoğrafı çektirirlerken, organizasyondan dolayı Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI ve Gerze Avcılar Kulübü Başkanı Hüseyin KÜTÜK’e teşekkür ettiler.


gerze fotoğrafları