İlköğretim Haftası Kutlandı

İlköğretim Haftası Kutlandı

    2018-2019 Eğitim Öğretim yılı İlköğretim Haftası ilçemizde yapılan etkinliklerle kutlandı.

    İlk olarak ilçemiz Atatürk Anıtı önünde İlçe Milli Eğitim Çelenk sunumuyla başlayan program ardından Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleşen gösterilerle devam etti.

    İlçemiz Kaymakamı Murat GÜVEN, Belediye Başkanvekilimiz Hayrettin ERGÜN, GMYO Müdür Yardımcısı Öğr.Gör.Ahmet KARAOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Erol ULAŞ, İlçe Mili Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ, siyasi parti temsilcileri ve protokol üyelerinin katıldığı program Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimiz adına bir dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

    Ardından, İlçe Mili Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ haftanın anlam ve önemini belirten konuşmasını gerçekleştirirken devamında öğrencilerimiz şiir, monolog, koro ve halkoyunları gösterileriyle programı sonlandırdılar.

    Belediye Başkanlığı olarak geleceğimizin teminatı ve ülkemizin yarınları olan öğrencilerimize İlköğretim Haftasının hayırlı olmasını diler, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında tüm öğretmenlerimize başarılarının devamını dileriz.


gerze fotoğrafları