Türk Telekom’dan Anlamlı Hediye

Türk Telekom’dan Anlamlı Hediye

    Türk Telekom Sinop İl Müdürlüğü, işlem yaptıran müşterilerine oldukça anlamlı bir hediye veriyor.

    İl Müdürü Mustafa TÖRE ve beraberinde ki heyet Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI’ya makamında ziyaret gerçekleştirirken, görüşmenin sonunda Başkan BELOVACIKLI’ya fidan hediye etti.Başlatılan Sosyal Sorumluluk projesi hakkında konuşan TÖRE yaptığı açıklamada; “Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğümüze bağlı Sinop, Amasya, Samsun, Çorum, Ordu ve Tokat'ta kara servi, mavi servi, dişbudak, çınar, ova akçaağaç ve defne fidanı dağıtımına başladık. 19 Kasım itibarıyla ülkemizin doğasına, yeşiline katkıda bulunmak için müşterilerimize bölge genelinde 10 bin, Sinop'ta da 750 adet fidanın dağıtımına başladık. 'Ağaçsız vatan duvaksız geline benzer' atasözümüzden yola çıkarak dikilecek her fidan çocuklarımıza bırakacağımız en güzel miras olacaktır. Daha yeşil bir Sinop için müşterilerimizle birlikteyiz. Bu konuda bizlere destek veren müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Birlikte yeşile hayat vermeye devam edeceğiz.  Sinop’ta sadece iletişim değil, bunun gibi sosyal birçok projelerde yer veriyoruz. Halkımız bu fidanları alıp diksin Sinop’umuza bir değer katsın istiyoruz."dedi.

    "Şehirler Yeşillensin" kampanyası çerçevesinde yaklaşık 7 yıldır uygulamanın sürdüğünü kaydeden Mustafa Töre, proje kapsamında bölge genelinde 10 bin, Sinop'ta da 750 fidanın toprakla buluşacağını da sözlerine ekledi.

    Aldığı anlamlı hediyeden dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Başkan BELOVACIKLI ise böyle anlamlı bir proje için Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

    Görüşme, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.


pasaport kayıt pasaport kaydı
gerze fotoğrafları