GençBank Projelerine Devam Ediyor...

GençBank Projelerine Devam Ediyor...

     Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Gerze Belediyesi ortaklığında yürütülen GençBank Gerze projesi bilindiği üzere ilçemizde yaşayan 15-25 yaş arası gençlerin Gerze’yi daha da güzelleştirecek hak temelli projelerini hem maddi hem de manevi olarak destekliyor. GençBank Gerze’nin desteklediği son proje ise Bisiklet Sürme & Temizlik Etkinliği oldu.

    İlk olarak geçen hafta gerçekleştirdiğimiz Mandalin Fidanı Dikme projesinin devamı olan Erik Fidanı dikme etkinliğiyle başlayan günümüz, sonrasında Gerze Yelken Kulübünde bir araya gelen çok sayıda Gerzelinin limanda bisiklet turu gerçekleştirmesiyle devam etti.

    Günün devamında ise ilçemiz Liman ve Hurmadibi mevkilerinde çevre temizliği etkinliği gerçekleştirdik. Dolu dolu geçen etkinliklere Belediye Başkanımız Sn. Osman BELOVACIKLI’da bizzat katılım gösterdi. Etkinliklerimize teşrif edip Gerze’yi güzelleştirmemize vesile olan bütün Gerzelilere teşekkür ederiz.

 Siz de proje fikirlerinizi sunabilirsiniz

    Eğer siz de 15-25 yaş arasındaysanız, ilçemize katkı sağlayacak bu gibi sosyal sorumluluk fikirleriniz var ise  http://goo.gl/rjhtTm adresinde yer alan proje başvuru formunu doldurabilirsiz. Ayrıca bizlere instagram.com/gerzegencbank adresinden de ulaşabilirsiniz. Bulunduğumuz ilçeyi sizlerle beraber daha da güzelleştirmek için çok sabırsızlanıyoruz!


gerze fotoğrafları