Başkan ŞENSOY Sinop Protokolü’nü Ağırladı

Başkan ŞENSOY Sinop Protokolü’nü Ağırladı

 

    11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayı’nın son günlerinin yaklaşmasıyla birlikte Sinop Protokolü ilçemizi ziyaret ederek, iftarını Gerze Belediyesi İftar Çadırı’nda açtılar.

    Belediye Başkanımız Cevat ŞENSOY’un misafiri olarak ziyarette bulunan Sinop Valisi Sn. Köksal ŞAKALAR, İlçemiz Kaymakamı Sn. Murat GÜVEN, Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Kadir KOCAKAYA, İlçe Belediye Başkanlarımız ve protokol üyeleri ilk olarak vatandaşımızın yanına giderek “Hayırlı Ramazanlar” dileğinde bulundular.

    Ardından Ezan-ı Şerif’in okunmasıyla birlikte iftarlarını açan misafirlerimiz ilçemiz Müftüsü tarafından okunan Dua’nın ardından kısa bir şehir turu attılar.Şehir turu esnasında esnaflarımızı ziyaret ederek sohbet gerçekleştiren protokol üyeleri daha sonra İskele Camii’ne giderek akşam namazını kıldılar.

    Programın devamında kısa bir İskele turu yapan heyete ilçemizde planladığı projeleri anlatan Başkan ŞENSOY, daha sonra İskele Aile Çaybahçesi’nde misafirlerini ağırlayarak çay ikramında bulundu.Burada açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız; “Mübarek Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşmaktayız.1 ay boyunca ilçemizde kurduğumuz ve hayırsever vatandaşlarımızın da desteğiyle Ramazan Ayı’nın bereketini paylaştığımız İftar Çadırımızda Sn. Vali’miz ve protokol üyelerini ağırladık.Birlik ve beraberliğimizin pekişmesi adına oldukça verimli geçen bu ziyaretten dolayı Sinop Vali’miz başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.”dedi.

    Protokol üyeleri daha sonra Yavuz Selim Camii’nde kılınan Teravih Namazı’nın ardından ziyareti sonlandırdılar.

    Belediye Başkanlığı olarak birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının yaşanması adına Belediyemiz İftar Çadırı’na ziyarette bulunan Sinop Valimiz Köksal ŞAKALAR, Protokol Üyeleri ve kıymetli Gerzeli hemşehrilerimize teşekkür eder, saygılar sunarız.


sinop otel
gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı