Başkan ŞENSOY 4 Aylık Çalışmalarını Açıkladı

Başkan ŞENSOY 4 Aylık Çalışmalarını Açıkladı

    Gerze Belediyesi Dört, Dörtlük Olmasada 4 Aylık Çalışmalarını Halkımızın Paylaşımına Sundu.
    Amacımız Elimizden Gelenin En İyisini Yapmak.

    Başkan Şensoy Göreve Başladığı Günden Bugüne Kadar Yaptığı Çalışmaları
 '' Şeffaf Belediyecilik '' Anlayışı İle Paylaşıma Açtı.


    Gerze ilçesinde 4 aylık belediye bünyesinde çalışan personel ekibi ile yapılan işleri paylaştı. 
    ''Meyve veren Ağaç Taşlanır” ata sözünü ele alarak, 4 ay gibi kısa bir sürede yapılan meyveleri    paylaştı.

    Başkan ŞENSOY; “Amacımız halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır.Şeffaf Belediyecilik, vatandaş ile birlikte yönetim anlayışı, kimseyi ayırmadan herkesin hizmet alabileceği kurumsal alt yapı çalışmalarına yoğun bir tempo ayırarak devam etmekteyiz.
Yapılan çalışmalar ilçemize değer katacak projelerimiz ile donatılacak, Belediyemizin işleyişinin devam ettirildiği, vatandaşlarımızın hizmet alımlarının kesilmediği, daha iyi , daha kaliteli hizmet anlayışı için alt yapı ve projelerimizin ilçemize kazandırılması için gece gündüz çalışmaktayız.Yarınları daha güzel bir Gerze için bizler elimizi taşın altına attık, vatandaşlarımız bizlere güvendi. Onlarda bizlere çıktığımız bu yolda vereceği destek ile Gerze’yi ilimizde tanınmış ilçeler arasında yer alacağından hiç şüphemiz olmadı.
 İlçemizin daha modern bir görünüme sahip olması, yaptığımız işlerin profesyonelleşmesi,  halkımızın ilçemizde en iyi hizmeti alması adına gerekli ekipmanlarımızı, personel çalışma şeklimizi, vatandaşlarımızın öneri ve şikayetlerini dikkate alarak  yolumuza devam etmekteyiz. 

    Projelerimiz Şekillenmeye başladı, 4 aylık zaman süreci içinde belediyenin standart işleyişinde bir aksamamız yok. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımız devam ediyor. Kurumsal yapımızı  ve projelerimizi aktif hale geçirmek adına yoğun bir çalışmamız bulunmaktadır. 

    Daha önceden ilçemiz için alınan kararları inceledik ve devlette devamlılık esastır inanışına sahip birileri olarak geçmişte yapılan ve beldemize katkı sağlayacak hiç bir proje ve yatırımı durdurmadık. Gerze ilçemiz için katma değer katacak her proje için destek sağlamaktayız. 
 
    Bizler bu yola çıkarken  yoğun bir tempo içinde olacağımızı ve  karşımıza çıkacak engelleri aşmanın yollarını bilerek bu göreve başladık. Çok şükür kısa zamanda çok güzel işler başardık. Birlikte başaracağımız çok işimiz daha var. Bizler Gerze olarak büyük bir aileyiz.Birlikte yaşadığımız bu coğrafyada tüm amacımız Gerze ilçemizin kalkınması ve yarınları daha güzel olan bir Gerze için çalışmak. Yaptıklarımız ve yapacaklarımız bellidir. Halkımızdan yapılan çalışmalarımıza övgüler ve taktirler alıyoruz bunlar bizleri mutlu ediyor. Bazen herkesi mutlu edememiş olabiliriz, doğru bildiğimizi yapmak en temel görevimiz. Halkımıza karşı herkese eşit davranmak eşit şartları sağlamak en temel presiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu memleket için işini iyi yapan kişileri takdir etmek ve onurlandırmak bizlerin en temel görevi.

    “GERZE İÇİN 42 PROJE İLE YOLA ÇIKTIK”

    4-5 projemiz sonuçlandırma aşamasında. Projelerimizden BEYAZ MASA ÇÖZÜM MERKEZİ projemizi halkımız hizmetine sunmaya başladık.Daha yeni bir yapılanma birimi olarak ufak tefek eksikleri olabilir ve bunları gidermeye çalışıyoruz. Bugüne kadar Beyaz Masa Çözüm Merkezi Olarak 945 Çağrı Kaydı aldık ve 932 Çağrı Kaydını çözüme ulaştırdık. Açık çağrılarımızın takibi devam etmektedir. Halkımızın taleplerini karşılamak, gelen çağrılar ve birebir görüşmeler ile birim amirlerimiz ve çalışan ekibimizin problemleri hızlı çözümlendirebilmesi için alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir. 

    Belediyemiz Bünyesinde Bulunan Makine Ekipmanlarımızı,  Çalışan Ekip Arkadaşlarımızın da ilerleyen süreçlerde daha iyi çalışma alanlarını düzenleme çalışması içersindeyiz. Daha iyi ekipmanlar ile halkımıza karşı en iyi hizmeti sunabilen bir belediye profili konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. 

    Yapılan çalışmalarımızı halkımız ilerleyen dönemlerde daha net görecektir. 
 ''  Kurumsal  Belediyecilik ''  '' Şeffaf Belediyecilik '' '' Halk İle Birlikte Yönetilen Belediye '' Kavramları adı altında hizmetleri genişletmeyi planlamaktayız. Amacımız her yönüyle Şeffaf bir Belediye anlayışı yürütmek.

    Belediyemizin hizmet süreçlerinde 4-4’lük hizmet anlayışına kavuşabilmek adına mücadele etmekteyiz. Misyon ve Vizyon kavramlarımız arasında Kaliteli Hizmet Anlayışı , Profesyonel Kadro, Kültür ve Yaşam Alanları İle Sosyal bir Belediyecilik Anlayışı içerisinde ilçemizi markalaştıracak değerler katmak. 

    Bizlerin En Temel Prensipleri Arasında; Farklılıkların birbirlerini fark etmesini sağlamak,
aynı şehirde  birlikte  mutlu yaşamaları için çalışmak var.

    Belediyemiz İçin İNSAN, ve İNSANA DAİR her yapılan güzel çalışmada, her geçen gün yenilerini ekleyerek, ''ÖNCE İNSAN'' kavramı ile insana dair hizmet anlayışını benimsemek ve benimsetmektir.

    Hız kesmeden çizdiğimiz dümdüz çizgi ile, yolumuza emin adımlarla ilerleyerek, doğru bildiğimizden şaşmadan, doğru olanı yaparak, halkımızın takdir ve sevgilerini kazanmak en temel gayemiz olacaktır. 

    Çocuklarımız için, Yaşlılarımız için, Değerlerimizin Kaybolmadığı, Sosyal Yaşam Alanlarının Çoğaldığı, Kültür, Sanat , Müzik, Resim, Spor ve daha birçok alanda başarı sağlayacak, yarınlara ışık tutacak, Gerze ilçemiz ile örnek bir ilçe teşkil edecek , '' Sakin ve Mutlu Şehir '' kavramlarını gerçekten yaşatabileceğimiz, ÖRNEK BİR GERZE, ŞİRİN BİR GERZE HAYAL ETMEKTEYİZ. 

    NOT: Belediye Başkanımız Cevat ŞENSOY'un 4 aylık çalışmalarının tamamına FOTO GALERİ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


sinop otel
gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı