SİNOP EĞİTİM VAKFI’NDAN ZİYARET

SİNOP EĞİTİM VAKFI’NDAN ZİYARET

    Sinop genelinde bir çok öğrencimizi eğitime teşvik eden ve eğitim hayatlarında destekçi olan Sinop Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerinden Gerze’li Aydın ÇENGEL Belediye Başkanımız Cevat ŞENSOY’u makamında ziyaret etti.

    Gerçekleşen ziyarette Sinop Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Kasım ALBAYRAK ve öğrencilerimiz de yer alırken, ziyaretin gündemi eğitim oldu.ÇENGEL, yaptığı açıklamada; “Sinop Eğitim Vakfı olarak yeni dönem çalışmalarımız devam etmekte. Eğitime destek olmak, geleceğimiz için ışığımız olan öğrencilerimizin kendilerini yetiştirmelerine katkı sunmak için yorulmadan çalışıyoruz ve çalışacağız. Eğitime ve gençlerimize değer veren herkesi vakfımıza destek olmaya davet ediyoruz. “ dedi.

    Başkan ŞENSOY ise yaptığı açıklamada; “Öncelikle, emekli bir Öğretmen olarak Sinop Eğitim Vakfı’nın çalışmalarını can-ı gönülden takdir ediyorum.Eğitime verilen destek çok önemlidir.Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim serüvenine bir nebze olsun destek olmak, ülkemizin kalkınmasına destek olmak demektir.Aynı zamanda Gerze’li olan hemşehrimiz Aydın ÇENGEL ile bu konuda sık sık bir araya geliyoruz.Kendilerini çalışmalarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.


gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı
sinop emlak sinop satılık daire sinop kiralık daire