YOL AÇMA ÇALIŞMALARINA DEVAM

YOL AÇMA ÇALIŞMALARINA DEVAM

 

    Nüfus olarak her geçen gün artan Gerze’mizde yeni yerleşim yerlerinde vatandaşlarımıza hizmet edebilme adına yol açma çalışmaları devam ediyor.

    Son olarak ilçemiz Atatürk Mahallesi’nde yeni yerleşim alanlarının oluştuğu bölgelerde imar kanunlarına uygun biçimde yol açma çalışmaları gerçekleşirken, ekiplerimiz elek altı malzemesi sererek vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gidermeye gayret gösteriyor.

    Belediye Başkanımız Cevat ŞENSOY, Belediye Başkan Yardımcımız Fatih ÖZ ve Destek Hizmetleri ve İtfaiye Müdürümüz Necmeddin DEMİRCAN çalışmaları yerinde incelerken Başkan ŞENSOY açıklama gerçekleştirdi.Başkan ŞENSOY yaptığı açıklamada; “Gerze, nüfus artışı bakımından Sinop’un en gözde ilçesi.Bu konumda da ilçemiz sınırları içerisinde yeni yerleşim yerleri meydana geliyor.Bu kapsamda da İmar Kanununa uygun biçimde hizmetlerimiz devam ediyor.Son olarak ilçemiz Atatürk Mahallesi’nde yol açma çalışmalarımızı gerçekleştirdik.Vatandaşlarımızın mağduriyetini giderme adına çalışmalarımız devam edecek.” Dedi.


gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı

sinop emlak sinop pansiyon sinop günlük kiralık daire sinop web tasarım güneş paneli güneş enerjisi güneşten elektrik üretme