BAŞKAN ŞENSOY BİR PROJEYİ DAHA ÇÖZDÜ

BAŞKAN ŞENSOY BİR PROJEYİ DAHA ÇÖZDÜ

 

   22 Mart tarihinde İlçemiz Kaymakamı Tekin DUNDAR ve AK Parti Gerze İlçe Başkanı Cumhur KURT ile birlikte Ankara'da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Genel Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan ŞENSOY ilçemiz için oldukça önemli bir projeyi sunmuştu.

   Gerze Balıkçı Barınağı Kapasite Artırımı, Mendirek Uzatılması ve Hurmadibi Mevkiine Dalgakıran hususunda projeyi sunan Başkan ŞENSOY görüşmelerin oldukça verimli geçtiğini müjdelemiş ve sonuçlanması için girişimlerin devam edeceğini nitelendirmişti.

   Belediye Başkanımız Cevat ŞENSOY'un girişimleri sonuç verirken 6 Haziran 2022 tarihinde ihalenin gerçekleşeceğini açıklandı.

   Konuyla alakalı önemli açıklamalarda bulunan Başkan ŞENSOY; "Gerze'miz için, Gerze'mizin vatandaşı, balıkçısı ve turizmi için oldukça önemli bir projenin hayata geçirilmesinin mutluluğu içerisindeyim.Girişimlerimiz meyvesini verdi Gerze Balıkçı Barınağı Kapasite Artırımı, Mendirek Uzatılması ve Hurmadibi Mevkiine Dalgakıran Projesinin ihale tarihi açıklandı.Bu projeyle birlikte Gerze'miz geleceğe daha da umutla bakacak ve çehresini değiştirecek.Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU'na, Sinop Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım MAVİŞ'e, Kaymakamımız Sayın Tekin DUNDAR'a, AK Parti Sinop İl Başkanımız Sayın Uğur GİRESUN'a, AK Parti Gerze İlçe Başkanımız Sayın Cumhur KURT'a, mühendislerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Gerze'mize ne yapsak yakışır, ne yapsak az kalır.Her şey Gerze için." dedi.


gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı