3500 ÖĞRENCİMİZİ ÜCRETSİZ SİNEMAYLA BULUŞTURUYORUZ

3500 ÖĞRENCİMİZİ ÜCRETSİZ SİNEMAYLA BULUŞTURUYORUZ

 

    Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ortaklığıyla hayata geçirilen proje kapsamında “Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmayacak.”

    Proje kapsamında tüm illerde çocuklarımız sinemayla buluşacak olup, Gerze Belediyesi ve Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü girişimleri neticesinde de onay alan ilçemizde öğrenim gören tüm çocuklarımızı ilçemizdeki sinemaya giderek film izleyecekler.

    Ücretsiz patlamış mısır ve su ikramının yapılacağı etkinlik hakkında konuşan Başkan ŞENSOY; “Girişimlerimiz netice verdi verdi ve proje kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği ile sinema salonumuzda ücretsiz film seyretme imkanı bulacak. Öğrencilerin sinema salonuna ulaşımları ise belediyemiz tarafından sağlanacak. Bu proje ile öğrencilerimizin erken yaşlardan itibaren kültür ve sanat hayatıyla tanışmaları, hayal perdesinin ayrıntılarını keşfetmeleri hedefleniyor.” Dedi.

    17-18 ve 20 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklarımıza “İş Başa Düştü ve Kuklalı Köşk 2” filmleri izlettirilecek.


gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı

sinop web tasarım sinop avukat sinop ceza avukatı