MİNİK YAZARLAR KİTAPLARINI BAŞKAN ŞENSOY’A TAKDİM ETTİLER

MİNİK YAZARLAR KİTAPLARINI BAŞKAN ŞENSOY’A TAKDİM ETTİLER

 

    11 yıldır sürdürdükleri ‘’Okursan Yazarsın, Yazar’san İz Bırakırsın’’ isimli proje kapsamında yazdıkları ‘’Maydanozgiller’’ isimli kitapla, Atatürk Ortaokulu’nun yazar öğrencileri iz bırakmaya devam ediyor.

    Öğrencilerimiz yazdıkları kitabı Belediye Başkanımız Cevat ŞENSOY’a getirerek tanıtırlarken, öğretmenleri tarafından yapılan açıklamada; “Gerze Atatürk Ortaokulu olarak 11 yıldır azimle ve başarıyla devam ettirdiğimiz "Okursan Yazarsın, Yazar'san İz Bırakırsın" okuma, yazma alışkanlığını geliştirme projesi kapsamında çocuklarımızın yazdığı  11. kitabımızı Belediye Başkanımız Sayın Cevat ŞENSOY’a takdim ettik. Keyifli ve misafirperver yaklaşımıyla bizlere gönülden destek veren Belediye Başkanımız yeni nesil kitabımızın her yönüyle çok kaliteli olduğunu ve öğrencilerin bu yaşta ortaya koyduğu eserin çok kıymetli olduğunu belirtti. Kendisine samimi desteğinden dolayı minnettarız.” Dediler.Çocuklarımız ziyaretlerinin sonunda ise eserlerini imzalayarak Belediye Başkanımız Cevat ŞENSOY’a takdim ettiler.

    Belediye Başkanımız Cevat ŞENSOY’da gelenek haline gelen bu güzel proje için Öğretmenlere ve öğrencilerimize teşekkür ederek öğrencilerimizi teker teker tebrik etti.


gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı

sinop web tasarım sinop avukat sinop ceza avukatı