GERZE, FESTİVALLE COŞTU

GERZE, FESTİVALLE COŞTU

 

Belediyemiz tarafından bu yıl 47.si düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali Gerze’de coşkuyu zirveye taşıdı.

21 Temmuz’da İskele Meydanı’nda gerçekleşen açılış programının ardından 2 gün boyunca konser programlarının yapıldığı festivalimizde vatandaşlarımız eğlenceyi doyasıya yaşadı.

    Sinop Vali Yardımcımız Sayın Abdullah ŞAHİN, Sinop Milletvekilimiz Sayın Dr.Nazım MAVİŞ, Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Mevlüt ÖZTEKİN, Dikmen Belediye Başkanı Sayın Adnan ACAR ve çok sayıda misafirimizin konuk olduğu festivalimizin ilk gecesinde ise enerjisiyle hafızalarımıza kazınan RANDOM sahne aldı.

    Yabancı ağırlıklı olmak üzere zengin ve hareketli repertuvarıyla izleyicilerini coşturan ekibin ardından ise Barış MANÇO ve Cem KARACA şarkılarıyla isminden sıklıkla bahsedilen Göksel DOĞANÇAY sahne aldı.

    Hep bir ağızdan şarkıların söylendiği festivalimizin birincisi gecesi bu şekilde sona ererken ikinci gecede ise Kurtuluş EYİBİL seslendirdiği Karadeniz şarkılarıyla ortamı ısındırdı.

    Programın ikincisi gecesi de aynı eğlenceyle devam ederken Gerzeli Müzik Grubu İZ ise sahnesiyle alanı dolduran kalabalıkla birlikte şarkılarını seslendirdi.

    Gecenin ve festivalin merakla beklenen ismi ise Tuğçe KANDEMİR oldu.KANDEMİR, sahneye çıktığı andan itibaren çığlıklar ve heyecan biran olsun eksilmezken hep birlikte şarkılar söylenip hep birlikte eğlenceye ortak olundu.

    Gecenin sonunda havai fişek gösterisi de festivalimize renk katarken Gerze 47.Kültür ve Sanat Festivali şuana kadarki en kalabalık festival katılımına sahip olarak anılarımızda güzel bir yer edindi.

Belediye Başkanlığı olarak Festivalimizin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm sponsorlarımıza teşekkür ederiz.


gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı

sinop web tasarım sinop avukat sinop ceza avukatı