İsmail Hakkı ŞAHİN

 

    1951 yılında Samsun’un Çarşamba ilçesinde doğdu.Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans Bölümü’nden mezun olmuştur.

    Uzun yıllar Samsun Irmak Spor, 19 Mayıs Lisesi, Ticaret Lisesi Okul Takımı ve Gerze Spor’da amatör seviyede futbol ve voleybol oynadı.

    Gerze ilçemizde Milli Eğitim Müdürlüğü nezdinde Başsökü ve Belören Köyleri’nde  Vekil Öğretmenlik, Orman İdaresi, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi ve Cumhuriyet Savcılığı’nda Z.Katibi (Memur) olarak çalıştıktan sonra son olarak, T.C. Ziraat Bankası Gerze Şubesi’nde Şef Yardımcısı olarak 30 Yıl 8 Ay (1/4 üzerinden) kendi isteğiyle 15.04.2001 yılında emekli olmuştur.

    Gerze Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün açmış olduğu İngilizce, Bilgisayar, Ud, Drama ve Girişimcilik Kursları’nı bitirerek Başarı Belgesi almaya hak kazanmıştır.

    2011 yılından itibaren Gerze Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Koroları’nda devam etmekte olup, 2019 Mahalli İdareler ve Genel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Gerze Belediyesi Meclis Üyeliği’ne seçilmiştir.

    Evli ve 1 çocuk babasıdır.gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı

sinop web tasarım sinop avukat sinop ceza avukatı