Beyaz Masa Nedir?

Gerze Belediye Başkanlığımız vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için kurulan Halkla İlişkiler ve İrtibat Bürosu Beyaz Masa Birimi 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Problemlerin Çözümü Noktasında Beyaz Masa köprü vazifesi görmekte ve vatandaşın adına takip etmektedir.

Halka İlişkiler ve İrtibat Bürosu Beyaz Masa birimine, Halkın iletmiş olduğu tüm istek, şikayet, öneri v.s. sonucu olumlu veya olumsuz da olsa vatandaşa geri dönüşüm yaparak bilgi vermektedir.

Gerze Belediye Başkanlığı Halkla İlişkiler ve İrtibat Bürosu Beyaz Masa birimi Merkez Binanın giriş katında hizmet etmekte ve Alo 153 no’lu telefonla ulaşabilmektedir. Ayrıca şahsen, e-mail ve dilekçe ile de Beyaz Masaya, belediye çalışmaları ve belediye hizmetleriyle ilgili her konuda başvurabilirsiniz.

Halka İlişkiler ve İrtibat Bürosu Beyaz Masa birimine yol bakım, onarım, üst yapı çalışmaları, imar - iskân, ana Arter üzerinde yer alan zabıta, park bahçe, Ana Arter Temizlik işleri, ilaçlama, veterinerlik ulaşım, çevre ve gürültü ile ilgili bütün şikayet-istek-öneri-teşekkürlerinizi bildirebilirsiniz.

Bunların dışında mağdur olan vatandaşlarımıza sosyal yardım ve hizmetlerle ilgili müracaatlarına cevap veren Beyaz Masa değişik öneri, istek, şikayet ve teşekkür de içeren yaklaşımlarınızı da aktarabilirsiniz.gerze fotoğrafları
Whatsapp Hattı